Vaše IT s.r.o. - spolehlivé IT služby a řešení

Nabídka služeb


Tvorba www prezentací

Tvorba webových prezentací od počátečního grafického návrhu, přes analýzu obsahu prezentace až po samotnou realizaci a zajištění spolehlivého hostingu.

Optimalizace pro vyhledávače SEO

Pomůžeme vašim stránkám získat přední pozice ve vyhledávačích. Zajišťujeme kompletní péči o váš web. Od úvodní analýzy, přes návrhu a samotnou realizaci, až přes průběžné vyhodnocování a další vylepšování. Svěřte nám váš web a sledujte jak mu roste návětěvnost.

Správa sociálních sítí

Máte a nebo chcete provozovat prezentaci na sociálních sítích? Navrhneme pro vás úspěšnou strategii a doporučenou kombinaci platforem. Pomůžeme s tvorbou kvalitního obsahu a jeho následné propagace. Poučení z vlastních úspěchů i chyb pomocí analytických nástrojů. Pracujeme se sociálními sítěmi Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn a TikTok. Umíme zprostředkovat spolupráci s influencery.

Programování zakázkových aplikací

Pro naše klienty vytváříme na zakázku desktop i webové aplikace. Navrhneme řešení na míru vašim potřebám. Naprogramujeme a zajistíme vám i dlouhodobý servis aplikace a její rozvoj.

Správa počítačů a sítí

Převezmeme za vás veškerou starost o provoz firemní počítačové sítě a všech počítačů i serverů. Optimalizujeme vaší IT infrastrukturu, provedeme softwarový audit a zajistíme případnou legalizaci licencí.

Prodej hardware a software

Tuto službu nabízíme pouze našim klientům jako doplňkovou. Nejsme maloobchodní eshop. Dodáváme veškerý sortiment hardware i software za velkoobchodní ceny. U běžných dodávek je samozřejmostí platba na fakturu s desetidenní splatností a s bezplatnou dopravou. K dodanému zboží zajišťujeme zprostředkování záručního i pozáručního servisu. Instalace u klienta dle sazeb uvedených v ceníku.